Amusement Park in Chorzów

Rate this place:
3.0/5 rating (2 votes)
Country: Poland Region:
śląskie
Town:
Chorzów
Category:

amusement park

Recommended for children from the following age groups:
 • 0-3
 • 3-7
 • 7-12
 • 12-16

Chorzów amusement park is a place for the whole family, where everyone can find something for himself.

For young fans of madness a laughter barrel is waiting, cabinet of mirrors, the Palace of Fear,  huge inflatable castles, traveling by helicopter, car or boat.

For slightly older an interesting attraction is a ride on the largest Ferris wheel in Poland known as the Big Star, mad rollercoaster ride on the Flic Flac carousel.

The most daring will get lasting impressions on the Enterprise, crazy Ballerina and merciless Tagada.

At the park you'll also find a lot of typical family attractions such as family ridesfamily, legendary big planes, slide into the water - boats slide from a 16 meter high tower.

Amusement Park in Chorzów

CC licence: some rights reserved by Powerek38

Adress:

pl. Atrakcji 1, 41-501 Chorzów, Polska

Opening days and hours:

open from mid-April to the end of September from 10:00 until 19:00 on weekdays and until 21 on weekends

Tickets adults:
all day ticket 50 PLN
Tickets children:
all day ticket 50 PLN
Pass:

n/a

Additional information:

children under 3 years free admission

adults over 60 years old 25 PLN.

You can purchase season tickets for the price of 149 PLN, for people over 60 years old 69 PLN. Season tickets can be purchased on-line.

E-mail:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Phone:

+48 666 031 196

Source:

http://www.wesole-miasteczko.pl/

Updated on

Friday, 22 February 2013

Customer Feedback (1)

 • wojkolski

  wojkolski

  21 July 2013 at 11:48 | #

  treśc jaka wysłalem do prezesa wesolego

  Wczoraj z rodziną i przyjaciółmi odwiedziliśmy pseudo wesołe miasteczko. Rodzina , dzieci i przyjaciele nie mogli uwierzyc ,że za tak duże pieniądze można skorzystac z tak nie wielu atrakcji ! Już na wejściu wita nas wydobywająca się z głośników muzyka żywcem przypominająca ta która jest puszczana w supermarketach . Panie prezesie to ma byc park rozrywki ! Muzyka ma klientów wprowadzic w rozrywkowy nastrój !
  Wszystkie karuzele , które jeszcze pozostały przypominają nam czasy PRL . A w miejsce tych , których już nie ma rozsypano piasek. Dlaczego na stronie internetowej nie informujeci ,że w wesolym miasteczku jest czynna tylko częśc karuzel a pozostałe dodatkowo płatne !
  Flic flac nieczynny ! Kilkanascie metrów od flic flaka stoi nieczynna wieża ,pozostałośc po jakiejś atrakcji , która jakis czas temu zakupiliście z zachodniej granicy , bo tam juz nie spełniała norm bezpieczeństwa.
  Gwiazda duża wygląda jak straszydło. Beznadziejnie pomazana pędzlami a na pozostałej części konstrukcji jest korozja ! Smocza jama zamiast straszyc najmłodsza grupe klientów to tylko śmieszy . Twister nieczynny. Atrakcja zaraz na wprost wejścia ( nie pamiętam nazwy) nieopodal apollo stoi nieczynna. Nowy 27 letni nabytek wesołego miasteczka zakupiony na zachodzie jest dodatkowo płatny. O zgrozo...
  Karuzela Enterprisse ze względów technicznych potrzebuje 10minutowych przerw na ponowne uruchomienie ( czyżby śilnik już był na wykończeniu i się za szybko przegrzewa ?) do tej przerwy dochodzi stanie w 15 minutowej kolejce ! Kolejną "atrakcja" , która moje dzieci omineły szerokim łukiem są samoloty duże . Ta karuzela jest tak stara i beznadziejna ,że już dawno powinna wylądowac na złomowisku ! Dalej napotykamy na kolejny bardzo drogi fast-food . Na stawie kiedyś pływała łódź . Dziś natomiast jest nowa oczywiście dodatkowo płatna atrakcja jaka są rowerki wodne. Po przestaniu w 30minutowej kolejce na rolerkoster okazuje sie ,że dwa wagoniki są nieczynne . W pałacu sensacji od lat jedna i ta sama sensacja , która chyba każdy już przerabiał. Toalety przypominają lata powstania wesołego. Wszędzie wszystko za namiotami pozarastane chwastami sięgajacymi półtorej metra. Miejmy nadzieje ,że turyści z zachodu omijają wesołe , bo inaczej powędruje w świat nie ciekawa opinia .
  Czujemy się oszukani . W ofercie jest informacja ,że bilet upoważnia do całodziennego nielimitowanego kozystania z " atrakcji" . Tymczasem kolejki ze względu na brak atrakcji są tak ogromne do każdej maszyny słuzacej do rozrywki ,że klienci po staniu w 20/30 minutowych kolejkach są zmęczeni i zdenerwowani. Dochodzi między klientami do sprzeczek, gdyz częśc klientów zaczyna wciskac się na poczatek kolejki , bo nie wytrzymują stania w 29stopniowym upale w kolejce. Wszedzie słychac narzekania na zarząd wesołego.
  Panie prezesie proszę się opamiętac i naprawde zmodernizowac wesołe gdyż to co tam jest teraz woła o pomste do nieba !
  Potraficie tylko stary złom malowac farbami , wyłączac karuzele , wprowadzac dodatkowe opłaty , powodowac ogromne kolejki ( gdyby było wiecej atrakcji kolejki z pewnościa byłby mniejsze).
  Wraz ze znajomymi i dziecmi doszliśmy do wniosku ,że park rozrywki tak ale nigdy ten w Chorzowie ! Bilety zakupiliśmy dzięki gruppon.pl ale i tak uważamy ,że stracilismy niepotrzebnie czas i pieniądze !
  Dodatkowo będziemy wszystkim zainteresowanym wesołym miasteczkiem stanowczo odradzac to miejsce . Postaramy się jak najwiecej opini na ten temat pozostawic w internecie ! By nikt w przyszlości tak jak my nie popełnil takiego samego błędu płacąc tak wiele za tak nie wiele !

  reply

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.

booking-iframe